ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۳۲۲۱
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
نشست دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان با رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان به منظور بررسی وضعیت ناهنجاریها ومشکلات ودغدغه های مردم درسطح کلان شهراهوازوتغییر چهره شهری که هنوزبوی خون فرزندان برومند این استان کشور رادربستر کافه ها و رستوران هاو...می دهد، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان، شامگاه سه شنبه ۲۸ دی ماه، آقای بهمن شهریاری به همراه سرهنگ امین کرمی در نشستی به بررسی وضعیت کافه داران، قهوه خانه ها و همچنین رستوران های سطح شهر اهواز پرداختند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در این خصوص گفت: کافه ها و رستوران ها محلی برای گذر اوقات فراغت و بعضاً تفریح مردم هستند لذا نباید اجازه داد افرادی با ایجاد ناهنجاری این فضا را برهم بزنند.
وی با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی برای ایجاد نظم و امنیت عمومی در شهر، تاکید کرد: در بحث رستوران ها و کافه ها قوانین به صورت شفاف و واضح وجود دارد و انتظار ما از دستگاه انتظامی استان این است که بر اجرای صحیح این قوانین مانند گذشته نظارت مستمر داشته باشند.
بر اساس این گزارش پس از این نشست دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان به همراه اعضای جلسه به بازدید میدانی از برخی اماکن واقع در ساحلی غربی اهواز پرداختند.
شهریاری از همه صنوف در خواست کرد قانون را رعایت کرده و بر اساس منشور و تعهد نامه ای که به اتحادیه ها و مجموعه های نظارتی ارائه کرده اند عمل کنند.
درپایان آقای شهریاری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان از زحمات و تلاش های پلیس امنیت اخلاقی و اداره اماکن تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.