ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۲۵
کد خبر: ۲۲۶۲۹
تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
در نشست مشترک دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر و مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، برگزیدگان مسابقه کشوری کتابخوانی «ندای خرد» به قید قرعه انتخاب و معرفی شدند.

در نشست مشترک دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر و مدیر کل کتابخانه های عمومی استان که صبح چهارشنبه برگزار شد ۲۰ نفر به عنوان برگزیدگان مسابقه کشوری کتابخوانی «ندای خرد» به قید قرعه انتخاب و معرفی شدند.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین بحری با تبیین جایگاه و آثار کتابخوانی و نیز دست آوردهای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، برگزاری مسابقه کتابخوانی با محتوای امر به معروف و نهی از منکر را طرحی تأثیر گذار دانست و خواستار برنامه ریزی برای تداوم این قبیل مسابقات شد.

وی با تقدیر از حسن مساعدت و همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان و نهادها و دستگاه های هم افزا در این مسابقه، همدلی مسئولان و دستگاه های فرهنگی را امری ضروری و دارای برکات فراوان معرفی و بر لزوم توسعه این فرهنگ تاکید کرد.

در پایان این نشست که کارشناسان دو نهاد نیز حضور داشتند مقرر شد به ۲۰ نفر از کسانی که با احراز بیشترین امتیاز و به قید قرعه برگزیده شده اند هدایایی اعطاء شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.