ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۵۴
کد خبر: ۲۲۶۲۸
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰
مسئول دفتر پژوهشی ستاد امر به معروف گیلان؛
مرتضی مطهری فرد مسئول دفتر پژوهشی ستاد امر به معروف گیلان با دکتر سیداوی معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان، مرتضی مطهری فرد مسئول دفتر پژوهشی ستاد امر به معروف گیلان در این جلسه به جهت‌دهی پژوهش‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: پژوهش‌ها باید به سمت و سوی گسترش گفتمان امر به معروف و نهی از منکر و نیازسنجی‌های این حوزه معطوف شود.


وی افزود: انتظار می‌رود احیای امر به معروف و نهی از منکر به صورت دانش بنیان انجام شود و جامعه علمی در آسیب شناسی ، شناخت مسائل ، تدوین راهبرد و راهکارهای اشاعه فریضتین به کمک بیایند و در این مسیر تمامی تکلفات رسمی و بروکراسی های زائد را حذف کنند.

دکتر سیداوی معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این جلسه ضمن اعلام علاقه مندی این دانشگاه به همکاری با ستاد امر به معروف در این برنامه ، ایجاد ساز و کارهای مشترک و با ثبات و ایجاد لجنه‌های اندیشه‌ورز جهت هدفمندی کارهای تحقیقی و پژوهشی را به عنوان اولین اقدام عملی برای درگیر کردن همه گروه‌های آموزشی لازم دانست .

 

انتهای پیام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.