ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۷۸
کد خبر: ۲۲۵۹۸
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
در برنامه رادیویی دریچه عنوان شد؛
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران: بسیجیان سلحشور افسران ارشد امر به معروف و نهی از منکر در ساحت‌ها و عرصه‌های مختلف آن هستند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، مهرداد محمدی دبیر این ستاد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در برنامه زنده رادیویی دریچه کاری از رادیو مازندران حضور یافت.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران ضمن تبریک هفته گرامیداشت بسیج به همه بسیجیان در جای جای استان، عنوان داشت: تعامل بسیار خوبی بین ستاد امر به معروف و رده‌های اقشاری بسیج سپاه کربلا برقراره که این همکاری موجب می‌شود تا بتوانیم آسیب‌ها و مشکلات در این بخش‌ها را کاهش دهیم.

محمدی گفت: یکی از برنامه‌های ما در سال جاری این است که بتوانیم با همکاری بسیج مساجد و محلات سپاه کربلا، شورای امر به معروف و نهی از منکر را در سطح مساجد استان با محوریت امام جماعت محله راه‌اندازی کنیم.

وی ادامه داد: ما در ستاد به دنبال آن هستیم با این اقدامات آسیب‌های محلات در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و ... کاهش دهیم و به دنبال آن سطح آگاهی مردم را ارتقا ببخشیم.

مسئول هیئت اندیشه‌ورز بسیج کارگری و کارخانجات مازندران با بیان اینکه تمام تلاش ما این است تا مسائل صنفی حوزه کارگری و مسائل مرتبط با رونق تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی در این بخش را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم تا به راهکاری مناسب برای برون رفت از مشکلات موجود برسیم، تصریح کرد: خدمت صادقانه و بی‌منت به عموم مردم به ویژه قشر شریف کارگر مد نظر ماست که این موضوع برگرفته از تفکر ناب بسیج است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران افزود: در چله دوم انقلاب به دنبال آن هستیم که حفظ نظام اسلامی را داشته باشیم و کارآمدی آن را بالا ببریم، زیرا این موضوع جزو مهمترین معروفات حال حاضر محسوب می‌شود.

محمدی با انتقاد از مدیریت‌های غیر پویا در بخش‌هایی از جامعه، اظهار داشت: در این زمینه‌ها نیاز داریم تا مدیران تازه نفس و با روحیه جهادی و فعال را وارد عرصه‌های مدیریتی کنیم که این مورد تحقق پیدا نخواهد کرد مگر با مطالبه‌گری درست توسط تشکل‌های مردمی تخصصی.

این مسئول به ایجاد دبیرخانه عفاف و حجاب در ستاد مرکز و استان اشاره و تصریح کرد: با عنایت به تاکیدات حضرت آیت ا... لائینی نماینده، ولی فقیه و ریاست ستاد استان این موضوع جزو اولویت و برنامه‌های راهبردی ما است که در این حوزه نیازمند هم افزایی بین بخشی هستیم که در این خصوص ارتباطات خوبی با بسیج جامعه بانوان، حوزه‌های علمیه خواهران و ... داریم.

محمدی در پایان با تاکید بر اینکه به دنبال آن هستیم در حوزه جمعیت اقدامات مؤثری داشته باشیم، افزود: از این طریق می‌توانیم زندگی عفیفانه با سبک زندگی ایرانی-اسلامی را در جامعه ترویج نماییم.

حسینیان مسئول بسیج کارگری و کارخانجات سپاه کربلا مازندران نیز در این برنامه ضمن ارائه گزارش از اقدامات این مجموعه در سال جاری، عنوان داشت:اقدامات مؤثری توسط مجموعه بسیج جامعه کارگری و کارخانجات استان در خصوص مرتفع نمودن مشکلات ۱۶۰ مرکز تولیدی که دچار آسیب جدی شده بوند و بعضا کارگران بیکار و چرخه تولید آن‌ها متوقف شده بود پیش بینی و انجام شد که تا حدودی این آسیب‌ها برطرف شد؛ اما برای تاثیرگذاری بیشتر می‌بایست تمامی دستگاه‌های متولی در این حوزه به وظایف خودشان عمل نمایند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.