ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۵۸
کد خبر: ۲۲۵۷۸
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
حجت‌الاسلام سرافراز دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با حجت‌الاسلام والمسلمین علیپور مدیر حوزه‌های علمیه استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین سرافراز در این دیدار با اشاره به اهمیت موضوع امر به معروف در همه حوزه‌های زندگی گفت اولین قدم ما شناساندن معروف و منکر و همراه کردن مردم است و حوزه‌های مغفول مانده در این فریضه الهی باید دوباره مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به تشکیل گروه‌های تخصصی مطالبه‌گری در زمینه‌های اقتصادی کشاورزی و حقوقی افزود گروه‌های تخصصی با ورود در حوزه‌های مرتبط در حال پیگیری برخی مطالبات و پروژه‌های روی زمین مانده استان هستند.

 

دبیر ستاد امر به معروف به ظرفیت بزرگ حوزه های علمیه استان اشاره کرد و گفت حوزه‌های علمیه با وجود طلاب دغدغه مند می توانند به بازوی قدرتمند برای ستاد امر به معروف تبدیل شود.

 

عبدالکریم علیزاده معاونت اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های قانونی که در اختیار گروه‌های مطالبه‌گری گذاشته شده است گفت: گروه‌های مطالبه‌گری در چارچوب قانون در عرصه های تخصصی پیگیر موضوعات مختلف هستند و ستاد پشتیبانی‌های لازم را از آنها به عمل می‌آورد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین علیپور در این جلسه عملکرد ستاد امر به معروف را بسیار خوب توصیف کرد و گفت امر به معروف و نهی از منکر میدان مبارکی است و قوام دین را به زنده بودن این فریضه دانست.

 

وی با اشاره به ظرفیت‌های گروه‌های مطالبه‌گری گفت این ظرفیت بهترین فرصت برای نشان دادن کارآمدی نظام است و از ورود گروه‌های مطالبه‌گری به بخش‌های اقتصادی و محیط زیست تقدیر کرد و آن را در همراه سازی مردم و متخصصین لازم دانست.

 

مدیر حوزه علمیه استان از آمادگی حوزه‌ها در کمک به ستاد امر به معروف خبر داد و آموزش شیوه‌های مطالبه‌گری به گروه‌ها را لازم دانست.

 

 
 
انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.