ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۶۶
کد خبر: ۲۲۵۷۰
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛
همزمان با دومین روز از هفته بسیج، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران با حضور در نمایشگاه اسوه که به همت سپاه کربلا برگزار شده، از دستاورد‌های بسیجیان و غرفه‌های مجموعه بازدید بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ مهرداد محمدی پیش از ظهر امروز (۳۰ آبان) با حضور در نمایشگاه اسوه که بمناسبت هفته بسیج در حسینه عاشقان کربلا ساری برپا شده، از غرفه‌های عرضه محصولات بومی و محلی بسیجیان استان مازندران بازدید کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در حاشیه این دیدار با حجت‌الاسلام دکتر محمدعلی عطاریه مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه کربلا دیدار و گفتگو کرد.

محمدی ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان سلحشور در سراسر کشور به ویژه بسیجیان جان بر کف دیار علویان، گفت: بسیج یک حرکت عظیم بود که با درایت و دوراندیشی حضرت امام(ره) در کشور پایه‌گذاری شد و امروز به عنوان الگو و سرمشقی مناسب برای سایر کشور‌ها است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران بسیج را شجره طیبه و ثمره انقلاب اسلامی معرفی و خاطرنشان ساخت: بسیج مجموعه‌ای است که در آن بهترین افراد به خصوص جوانان و نوجوانان مؤمن و انقلابی حضور دارند که هدف واحد آن‌ها اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی در ادامه با بیان اینکه عمومی‌سازی فریضتین امر به معروف و نهی از منکر جزو وظایف ذاتی این ستاد است، عنوان داشت: در این حوزه می‌بایست فرهنگ مسئولیت‌پذیری و عدم بی‌تفاوتی را به آحاد مردم القا نماییم تا از ظرفیت آن‌ها برای این هدف مقدس بهره‌برداری کنیم.

محمدی نیروی عظیم بسیج را پایگاهی مناسب برای رسیدن به این اهداف عنوان و خاطرنشان ساخت: با ایجاد و راه‌اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر محلات در سراسر استان می‌توان گام‌های مؤثری در این حوزه برداشت.

حجت‌الاسلام عطاریه نیز در این دیدار فریضه امر به معروف و نهی از منکر را از مهمترین واجبات الهی برشمرد و خاطرنشان ساخت: اقدام در این حوزه ظرافت‌هایی را طلب می‌کند که می‌بایست نسبت به آن توجه جدی نمود.

مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه کربلا جهت همکاری با ستاد امر به معروف و نهی از منکر اعلام آمادگی کرد و افزود: در این مسیر می‌توان از ظرفیت نیرو‌های مؤمن و انقلابی در سطح مساجد و محلات استان به جهت فرهنگ‌سازی و ترویج این فریضتین در سطح جامعه بهره‌برداری نمود.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.