ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۱۴۵
کد خبر: ۲۲۵۶۹
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰
در دفتر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل؛
جلسه برنامه‌ریزی جهت برگزاری دوره‌های آموزش امر به معروف و نهی از منکر ویژه اصناف و بازاریان استان اردبیل با حضور معاون اداره کل صمت و رئیس اتاق اصناف استان در دفتر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل؛ جلسه برنامه‌ریزی جهت برگزاری دوره‌های آموزش امر به معروف و نهی از منکر ویژه اصناف و بازاریان استان اردبیل با حضور معاون اداره کل صمت و رئیس اتاق اصناف استان در دفتر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل برگزار شد.

 

در این جلسه ضمن استفاده ویژه از ظرفیت پایگاه‌های بسیج، اتحادیه‌ها و توجه ویژه به نقش اتحادیه‌های خیاطان بانوان و تولید پوشاک مردانه، جلسات آموزشی در محدوده‌ زمانی ۱۵ الی ۲۰ آذرماه با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار گردد.

 

همچنین در این جلسه با توجه به اهمیت شهرستان‌های بیله‌سوار و پارس‌آباد به عنوان یکی از مبادی ورود اتباع کشور جمهوری آذربایجان، مقرر گردید جلسات امر به معروف و نهی از منکر ویژه اصناف و بازاریان آن شهرستان‌ها نیز برگزار گردد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.