ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۴۷
کد خبر: ۲۲۵۶۶
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
با حضور مهرداد محمدی انجام شد؛
دبیر ستاد امر به معروف استان مازندران گفت: ستاد امروز با یک نگاه نو و اندیشه برتر به دنبال احیای امر به معروف و نهی از منکر در تمام زمینه‌ها و شئون در سطح جامعه است.
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، مهرداد محمدی، دبیر این ستاد با حضور در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رامسر، رئیس و دبیر جدید ستاد این شهرستان را معارفه نمود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در این جلسه عنوان داشت: وظیفه ستاد احیاگری در حوزه امر به معروف و نهی از منکرات در سطح جامعه اسلامی است.

محمدی به لزوم اولویت‌بندی موضوعات در حوزه امر به معروف و نهی از منکر اشاره و افزود: مقام معظم رهبری در فرمایشات خودشان اولویت اصلی در این حوزه را ایجاد نظام اسلامی و حفظ و حراست از آن مشخص و از آن به عنوان مهمترین معروف یاد نمودند.

وی با تاکید بر اینکه اعتلای فرهنگ ناب محمدی و علوی در دستور کار این ستاد است، گفت: باید بررسی دقیق داشته باشیم که چه اولویت‌هایی در جامعه وجود داشته و دارد که از آنها غفلت شده است.

محمدی خاطرنشان ساخت: ستاد امروز با یک نگاه نو و اندیشه برتر به دنبال احیای امر به معروف و نهی از منکر در تمام زمینه‌ها و شئون در سطح جامعه با استفاده از ظرفیت جوانان در گام دوم انقلاب است و این بیانیه به نوعی مبنای عملیاتی و جان مایه فعالیت‌های این ستاد می باشد.
 
این مسئول به شعار سال نیز اشاره و اظهار داشت: برنامه‌ریزی ستاد باید برای امر اقتصاد جزو اولویت‌ها باشد و مانع‌زدایی در حوزه تولید نیز می بایست حتماً مطمع نظر اعضای ستاد و کلیه دستگاه‌ها باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران به برگزاری طرح ملی آموزش امر به معروف و نهی از منکر توسط ستاد گریزی زد و خاطرنشان ساخت: ثبت نام افراد و بهره‌گیری از محتوای دوره ملی یک انسجام فکری در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در سطح کشور را به همراه خواهد داشت.

گفتنی است با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه و ریاست ستاد استان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمود علیخانی به عنوان رئیس و ساسان براری به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رامسر منصوب و احکام خود را دریافت نمودند.

معارفه رئیس و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رامسر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.