ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۴۱
کد خبر: ۲۲۵۶۳
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۰
رئیس ستاد امر به معروف شهرستان شیروان در جلسه شورای معاونین این ستاد گفت: اگر همه سکوت کنند منکرات رشد می‌کند. فضای شهری، فضای فرهنگی نیست بلکه بیشتر تبلیغاتی است، با این مدل نمی‌توان گفتمان‌سازی کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شیروان؛ جلسه اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شیروان از توابع استان خراسان شمالی در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار گردید.

 

در این نشست حجت الاسلام تکمیلی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شیروان اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر نباید صرفا حکومتی باشد؛ بلکه باید مردمی شود و به صورت گفتمان دربیاید. مردم باید نسبت به منکرات حساس شوند، برای تحقق این امر باید آگاهی به فوائد معروف و مضرات منکر تبیین گردد.

 

حجت‌الاسلام تکمیلی افزود: سامانه پیامکی ستاد امر به معروف این شهرستان یک اقدام خوب و مفیدی بود که مردم متوجه شدند در صورت مشاهده فساد و منکرات به کجا گزارش بدهند و این سردرگمی تا حدی به پایان رسید.

 

وی گفت: اگر همه سکوت کنند منکرات رشد می‌کند. فضای شهری، فضای فرهنگی نیست بلکه بیشتر تبلیغاتی است، با این مدل نمی‌توان گفتمان‌سازی کرد.

 

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شیروان در پایان گفت: شهرداری و مساجد و هیأت و گروه‌های فرهنگی در فضاسازی فرهنگی سطح شهر فعالانه و مبتکرانه عمل کنند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.