ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۲۹۷
کد خبر: ۲۲۵۰۶
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۱
نشست مشترک دکتر هاشمی گلپایگانی قائم مقام رئیس و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با دکتر شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با حضور معاونان و مدیران دو نهاد در محل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، نشست مشترک دکتر هاشمی گلپایگانی قائم مقام رئیس و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با دکتر شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با حضور معاونان و مدیران دو نهاد در محل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.

 

در این نشست معاون فرهنگی وزیربهداشت برای مشارکت بیشتر در فعالیت‌های مرتبط با فریضتین امر به معروف و نهی از منکر ابر از تمایل کردند. همچنین در این نشست مقرر شد شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت بهداشت همکاری نزدیک تری با ستاد داشته باشد و ظرفیت ۴۰۰ هزار نفر کارمند، ۲۸۰ هزار نفر دانشجو و ۲۳ هزار نفر استاد در این وزارتخانه در خدمت ترویج فریضتین امر به معروف و نهی از منکر و تشکیل لشکر سایبری قرار گیرد.

 

همچنین مقرر شد نشریات دانشجویی و نشریات رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای توسعه فریضتین، همکاری نزدیک با ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.