ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۲۶۳
کد خبر: ۲۲۴۹۰
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴
نشست مشترک تشکل‌های مردمی حوزه عفاف و حجاب با حضور دکتر سیدمحمدصالح هاشمی گلپایگانی، قائم مقام رئیس و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در محل این ستاد برگزار شد.

نشست مشترک ستاد امر به معروف با مسئولین تشکلهای مردمی حوزه عفاف و حجاب برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ نشست مشترک تشکل‌های مردمی حوزه عفاف و حجاب با حضور دکتر سیدمحمدصالح هاشمی گلپایگانی، قائم مقام رئیس و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در محل این ستاد برگزار شد.

در این نشست که با حضور سرپرست اداره تشکل‌های مردمی، سرپرست اداره کل خانواده و عفاف و حجاب و جمعی از فعالین تشکل‌های مردمی حوزه عفاف و حجاب برگزار شد، مدعوین ضمن بیان دغدغه‌ها و فعالیت‌های انجام شده در این زمینه، خواستار حمایت ستاد در راستای حل معضل بدحجابی در جامعه و به خطر افتادن امنیت و سلامت روانی خانواده‌ها بخصوص جوانان و نوجوانان و همچنین احیای فرهنگ صحیح عفاف و حجاب شدند.

جلسه با معرفی اجمالی طرح «زندگی عفیفانه» ناظر به ارتقای فرهنگ زندگی عفیفانه و حل مسأله حجاب در جامعه از سوی دبیر محترم ستاد خاتمه یافت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.