ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۱۴۶۷
کد خبر: ۲۲۴۴۳
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۵
نشست مشترک دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با حجت‌الاسلام والمسلمین میرعباس‌زاده دبیر محترم استان اردبیل در روز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ در محل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ نشست مشترک دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با حجت‌الاسلام والمسلمین میرعباس‌زاده دبیر ستاد امر به معروف استان اردبیل در روز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ در محل دفتر دبیر ستاد مرکز برگزار شد.
دیدار دکتر هاشمی گلپایگانی و دبیر ستاد امر به معروف اردبیل برگزار شد
در این دیدار دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف کشور ابتدا به اهداف و رویکرد‌های این ستاد اشاره کرد و سپس از دبیر ستاد امر به معروف استان اردبیل، مطالبه بر لزوم ایفای نقش ستاد استان در مقوله عفاف و حجاب در سطح این استان را اعلام داشت.

وی همچنین ضمن تأکید بر لزوم توجه به طرح محله‌های مسجدمحور، ایفای کار تشکیلاتی و برنامه‌مند در اجرای برنامه‌ها را لازم دانست و همچنین از دبیر ستاد استان اردبیل خواهان پیگیری ایفای نقش پررنگ‌تر و استفاده از ظرفیت حداکثری اساتید استان در تشکل‌ها را شد.

دکتر هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در ادامه این جلسه همچنین بر لزوم راه‌اندازی شهرستان‌های غیرفعال یا ضعیف در استان اردبیل تأکید کرد.

ضمناً در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین میرعباس‌زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل، به ارائه گزارش عملکرد این ستاد استان از مجموعه اقدامات در سطح صداوسیما، تشکیل گردان سایبری و ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه احیاء امر به معروف و نهی از منکر پرداخت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی:۰۲۱۲۲۵۶۱۴۳۰

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.