ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۵۱۴
کد خبر: ۲۲۴۱۵
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
به قلم مدیر روابط عمومی ستاد امر به معروف فارس؛
مقاله‌ «رابطه‌ی مقوله‌ی امر به معروف و نهی از منکر با دولت و مسئولین» مرتضی نداف، کارشناس روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس در تفلیس گرجستان مورد پذیرش قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین ستاد امر به معروف و نهی از منکرکشور، مقاله‌ی «رابطه‌ی مقوله‌ی امر به معروف و نهی از منکر با دولت و مسئولین» مرتضی نداف، کارشناس روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس در تفلیس گرجستان مورد پذیرش قرار گرفت.

 

مرتضی نداف در این‌باره اظهار داشت: هدف از نوشتن این مقاله، مطالبه‌گری توأم با ادب از مسئولین و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی بود. اینکه بتوانیم در جامعه بدون ترس و واهمه، اما با نرمی و لحن لیّن مسئول یا دستگاهی را مورد انتقاد قرار دهیم.

 

کارشناس روابط عمومی ستاد فارس افزود: بعضاً در جامعه دیده می‌شود افرادی که به راحتی حقشان پایمال می‌شود، اما توانایی گرفتن حق خود را ندارند یا حتی سیستم دستگاهی خوب عمل نمی‌کند و مورد پذیرش مردم نیست لیکن باید تذکر داده شود باید بتوانیم مطالبه، امر به معروف یا نهی از منکر با روش صحیح انجام دهیم و به گفته مقام معظم رهبری پرچم مطالبه‌گری نباید زمین گذاشته شود این پرچم امروزه به دست جوانانی است که آینده را می‌سازند.

 

نداف با اشاره به اینکه در بیانیه  گام دوم رهبر انقلاب درمورد علم و پژوهش تأکیدات بسیاری داشتند، اظهار داشت: ما نباید از مقالات علمی بویژه در رابطه با فریضتین غافل شویم. این مقالات چه در زمینه‌های تئوری و چه زمینه‌های عملی می‌تواند کمک شایانی به ما بکند. من از اساتید و معلمان خواهشمندم که حتماً در زمینه‌ی امر به معروف و نهی از منکر شاگردانشان را ترغیب کنند و این مهم را به آنان آموزش دهند.

 

کارشناس روابط عمومی ستاد فارس تصریح کرد: این مقاله طی بررسی‌های متعدد سرانجام در تفلیس گرجستان به نظریه دبیر علمی کنفرانس در سطح سخنرانی پذیرفته شد.

 

مرتضی نداف در پایان با بیان اینکه هرکسی درپی، سخت کوشی و پیگیری‌های مستمر می‌تواند مقاله نویسی کند خاطرنشان کرد: از دبیر محترم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس حجت‌الاسلام کرم‏ عباسی و معاونین ستاد کمال تشکر و قدردارنی را دارم که بنده را در این امر خودجوش یاری کردند.

 

برای دریافت مقاله کلیک نمایید

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.