ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۹۹
کد خبر: ۲۲۴۰۹
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۱
توسط دبیر ستاد امر به معروف استان کرمانشاه انجام شد؛
جلسه اعطاء حکم رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با حضور دبیر محترم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه؛ جلسه اعطاء حکم رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با حضور دبیر محترم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه انجام شد.

در این جلسه برخی از معروفات و منکرات این سازمان و راه‌های ترویج معروفات و تقبیح منکرات خاص این سازمان، مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در ادامه این جلسه برنامه‌های شورای امر به معروف و نهی از منکر ادارات، ابلاغی از ستاد مرکز در زمینه حکم به رئیس این شورا اعطاء گردید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.