ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۱۲۶
کد خبر: ۲۲۳۵۶
تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی گفت: اجرای دقیق برنامه‌های مرتبط با موضوع صیانت از بیت‌المال موجب جلوگیری از فساد در دستگاه‌های اداری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی؛ حجت‌الاسلام والمسلمین بهنام دلریش در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دیوان محاسبات استان که با حضور رئیس و اعضای این شورا برگزار شد، اظهار داشت: دیوان محاسبات به عنوان امین اموال مردم و حافظ بودجه که بخش اصلی بیت‌المال در جامعه است، باید روش و مسیر درست صیانت را پیاده سازد.

 

وی افزود: آنچه برای مردم اهمیت دارد، جلوگیری از بروز فساد در ادارات دستگاه‌های دولتی است که این امر با اجرای طرح‌های مناسب صیانت ممکن خواهد بود.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: شفاف‌سازی عملکرد دستگاه‌ها مطالبه جدی مردم است و دیوان محاسبات می‌تواند به منظور تحقق این موضوع با عموم جامعه همراهی کند.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه وظیفه شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه‌های مختلف باید به تناسب وظایف قانونی همان دستگاه تعریف و اجرایی شود، گفت: در هرکدام از دستگاه‌ها به دنبال اهداف مرتبط با خود مجموعه هستیم، نباید موضوع معروفات و منکرات در ادارات تنها به بحث‌های کلیشه‌ای و معمولی تبدیل شود.

 

حجت‌‌الاسلام دلریش ابراز داشت: برخلاف دیدگاه موجود، در ستاد امر به معروف و نهی از منکر دیدگاه سلبی نداریم و بیشتر به دنبال پیاده سازی برنامه‌های ایجابی و تبیینی هستیم.

 

در پایان این جلسه، احکام رئیس و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دیوان محاسبات آذربایجان‌غربی توسط دبیر ستاد استان ابلاغ شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.