ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۱۲۶
کد خبر: ۲۲۳۳۲
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل با تبیین رویکرد جدید ستاد بر ظرفیت عظیم آموزش و پرورش در احیاء فریضتین در جامعه تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل؛ مراسم تودیع و معارفه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل برگزار شد.

 

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین میرعباس زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با تبیین رویکرد جدید ستاد بر ظرفیت عظیم آموزش و پرورش در احیاء فریضتین در جامعه تأکید کرد.

 

وی ادامه داد: آموزش و پرورش اصلی‌ترین رکن تربیتی می‌باشد. آموزش این موضوع باید در همان دوران تحصیلی مهدکودک و ابتدایی شروع شود تا تأثیر مستقیم را در خانواده‌ها و جامعه شاهد باشیم.

 

حجت‌الاسلام میرعباس‌زاده افزود: کارکنان آموزش و پرورش جزوه خبره‌ترین اعضای جامعه هستند که باید درگیر احیاء فریضتین باشند. یاد دادن کودکانمان به مطالبه گری صحیح در چارچوب قانون، تغییر دیدگاه نسبت به ستاد و تغییر ذائقه مردم اصلی‌ترین خواسته ستاد امر به معروف و نهی از منکر می‌باشد.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: شورای علمی ستاد در حال تدوین پیمان حلف‌الفضول(پیمان جوانمردی) می‌باشد تا در مقابل ناعدالتی در جامعه ایستاد. با این پیمان امیدواریم گام مهمی در بین آحاد مردم برداشته شود تا به هیچ‌کس ظلمی جفا نشود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.