ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۸۹
کد خبر: ۲۲۳۲۷
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹
با حضور معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد اصفهان؛
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل هواشناسی استان اصفهان با حضور مهندس خورشیدی مدیرکل اداره هواشناسی استان، معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر و سایر مدیران و معاونین این اداره‌کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان؛ جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان با حضور مهندس خورشیدی مدیرکل اداره هواشناسی استان، معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و سایر مدیران و معاونین این اداره‌کل برگزار گردید.

 

در این جلسه حجت‌الاسلام محسن عباسی طی حکمی مهندس خورشیدی مدیر کل اداره هواشناسی استان اصفهان را به سمت رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل هواشناسی استان اصفهان منصوب کرد.

 

تسهیل امر به معروف و نهی از منکر مسئولین، حمایت از گروه‌های مطالبه‌گر و آمران به معروف و ناهیان از منکر، حل مشکلات مردم و مراجعه‌کنندگان و همچنین تسهیل آموزش امر به معروف و نهی از منکر از اولولیت‌های فعالیت این شورای امر به معروف تعیین شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.