ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۲۳۲۳
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
حجت‌الاسلام محسن عباسی معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با سرهنگ حسینی رئیس پلیس امنیت اخلاقی اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان؛ حجت‌الاسلام محسن عباسی معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با سرهنگ حسینی و سرهنگ میرلوحی رئیس و جانشین پلیس امنیت اخلاقی اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار سرهنگ میرلوحی جانشین پلیس امنیت اخلاقی گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته و طرح‌های مجموعه امنیت اخلاقی در سطح شهر ارائه و خواستار برگزاری طرح‌های مشترک با ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان شد.

 

در ادامه جلسه حجت‌الاسلام عباسی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته توسط نیروی انتظامی در استان اصفهان توجه به معضلات و مشکلات شهر و همچنین مناطق آسیب‌زا در سطح شهر، بر همکاری‌های مشترک با پلیس امنیت اخلاقی تأکید کرد.

 

معاون اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان، آموزش و فرهنگ‌سازی را از اولویت‌های ستاد استان برشمرد و تقویت مطالبه‌گری از مسئولان را از ملزومات ارتقای جایگاه شهروندی در شهر دانست.

 

در خاتمه جلسه حجت‌الاسلام عباسی به پاس خدمات و تلاش‌های رئیس و جانشین پلیس امنیت اخلاقی استان لوح یادبودی از طرف ستاد امر به معروف و نهی از منکر تقدیم ایشان نمود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.