ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۲۰۱
کد خبر: ۲۲۲۴۷
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۱
در مسئله حجاب و عفاف پوسته آسیب دیده است

حجت‌الاسلام و المسلمین ابوالفضل احمدی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری با اشاره به نامطلوب بودن وضعیت حجاب در جامعه، اظهار کرد: حجاب در حال حاضر از وضعیت مطلوب فاصله گرفته است، اما در مسئله عفاف در استان دچار بحران جدی نیستیم.

وی افزود: در مسئله حجاب و عفاف پوسته آسیب دیده است، اما اگر توجه جدی به مسئله عفاف صورت نگیرد، این زخم عمق پیدا می‌کند، گزارشات در خصوص مسئله عفاف و حجاب نگران‌کننده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان: از ۲۲ دستگاه مرتبط فرهنگی تنها ۱۳ دستگاه در حوزه عفاف و حجاب برنامه ارائه داده‌اند و عموم برنامه‌های اجرا شده برای رفع تکلیف است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: قانون عفاف و حجاب مصوبه شورای انقلاب فرهنگی است، اما باید پرسید این مصوبه تا چه اندازه اجرایی شده است، متأسفانه از ظرفیت روحیانیون در کاهش آسیب‌های فرهنگی به‌خوبی استفاده نشده است، در روستاهایی که روحانی ثابت وجود دارد، آسیب‌های فرهنگی کمتر مشاهده می‌شود.

وی در پایان با اشاره به وضعیت نامطلوب عرضه پوشاک منطبق بر فرهنگ ایرانی- اسلامی، خاطرنشان کرد: نزدیک به ۹۵ درصد پوشاک موجود در چهارمحال و بختیاری وارداتی است و هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی- اسلامی ندارد، باید تولیدکنندگان این حوزه مورد حمایت قرار بگیرند و حداقل یک فروشگاه در سطح شهر چادر را با قیمت مناسب عرضه کند.

 

#بی تفاوت نباشیم

 

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.