ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۶۱
کد خبر: ۲۲۲۴۴
تاریخ انتشار : ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
در نشست ستاد امر به معروف و بسیج اقشار سپاه کربلا تأکید شد؛
دبیر ستاد امر به معروف استان مازندران گفت: یکی از اولویت‌های ستاد در رویکرد تحولی تخصصی نمودن امر به معروف و نهی از منکر در حوزه‌های مختلف است که در این زمینه بسیج اقشار و متخصصین سپاه نقش کلیدی می‌تواند ایفا نماید.
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، مهرداد محمدی دبیر این ستاد با سرهنگ شهرام نوری مسئول ستاد بسیج اقشار و متخصصین سپاه کربلا و تعدادی از مسئولین بسیج اقشاری مازندران دیدار و گفتگو کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در این نشست که با هدف بررسی و دستیابی به راهکار‌های عملی جهت همکاری‌های دو جانبه بین دو نهاد برگزار شد، عنوان داشت: بسیج پس از پیروزی انقلاب همواره به عنوان نیروی مردمی و پیشرو در حوزه‌های مختلف مورد نیاز کشور می‌باشد که مهمترین هدف آن پاسداری از آرمان‌های انقلاب و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه عرصه‌ها است.

محمدی به تشریح مختصر برنامه‌ها و اولویت‌ها در رویکرد تحولی ستاد اشاره و اظهار داشت: آموزش‌های عمومی و تخصصی برای عموم مردم، تشکیل گروه‌های احیاگر امر به معروف و نهی از منکر تخصصی و ایجاد لشکر سایبری با هدف ترویج خوبی‌ها و مقابله به منکرات در سطح فضای مجازی از جمله مهمترین این اقدامات است که به دنبال زمینه سازی برای اجرای آن‌ها می‌باشیم.

وی ستاد امر به معروف و مجموعه عظیم بسیج را دو نهاد حاکمیتی همسو و پیرو خط ولایت خواند و خاطر نشان ساخت: مطمئنا همکاری‌های تنگاتنگ این دو مجموعه به خصوص در حوزه‌های تخصصی و با بهره گیری از ظرفیت نخبگان دغدغه‌مند و متعهد، می‌تواند فضای عمومی جامعه را به سمت و سوی خوبی‌ها سوق دهد و بالطبع کاهش منکرات را نیز در پی خواهد داشت.

مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه کربلا نیز در این دیدار امر به معروف و نهی از منکر را دو واجب الهی و تمدن ساز معرفی و تصریح کرد: اگر این دو فریضه به معنای حقیقی کلمه در جامعه اجرا شود بسیاری از آسیب‌ها و معضلات در حوزه‌های مختلف از بین خواهند رفت.

سرهنگ نوری امضای تفاهم‌نامه همکاری فی مابین ستاد امر به معروف استان و سپاه کربلا را اقدامی ارزشمند و ضروری برشمرد و اظهار داشت: بیش از ۲۰ رده در بسیج اقشار سپاه کربلا مشغول فعالیت می‌باشند که به نوعی مجمع نخبگان استان را در بر دارند و همکاری این دو مجموعه می‌تواند منشاء اثر و برکات خوبی برای دیار علویان به همراه داشته باشد.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.