ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۸۳
کد خبر: ۲۲۲۴۳
تاریخ انتشار : ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
برای اولین بار در سطح کشور برگزار می‌شود؛
نشست مشترک معاون اجتماعی ستادامر به معروف و نهی از منکر با معاونت پرورشی آموزش و پرورش استان گیلان جهت اجرای طرح تربیتی ویژه دانش آموزان با محوریت امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان؛ در این نشست که با حضور معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر، مدیر دفتر پژوهشی ستاد، معاونین آموزش و پرورش، مدیر گروه‌های ابتدایی و متوسطه استان گیلان، مسئول بسیج دانش‌آموزی، نماینده پژوهشکده تعلیم و تربیت و دیگر معاونین مرتبط برگزار شد در مورد روند اجرایی طرح تربیتی و آموزشی ویژه دانش‌آموزان با محوریت امر به معروف و نهی از منکر، بحث و تبادل نظر شد.

 

عبدالکریم علیزاده معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این جلسه با اشاره به اجرای آزمایشی این طرح گفت: در راستای پرورش مفاهیم بنیادی امر به معروف این طرح به صورت آزمایشی در یکی از نواحی آموزش و پرورش در همه مقاطع تحصیلی اجرا می‌شود.

 

غریب معاون پرورشی آموزش و پرورش گیلان نیز در این جلسه با استقبال از این طرح بیان کرد: اجرای این طرح زمینه‌های اجرای سند تحول بنیادین را فراهم میکند و همچنین آموزش و پرورش با همه توان برای اجرا کردن این طرح آماده است.

 

بر اساس این طرح مفاهیم بنیادی امر به معروف و نهی از منکر به صورت کمّی، در قالب‌های قابل سنجش، به دانش آموزان ارائه می‌شود و مجموعه‌ای از فرایند‌های اقدام پژوهشی از سوی پژوهشکده تعلیم و تربیت استان به صورت گزارش آماری در اختیار کارگروه عملیاتی طرح قرار گرفته و زمینه‌های اصلاح و باز طراحی طرح فراهم می‌گردد.

 

 

انتهای پیام

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.