ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۱۲۲
کد خبر: ۲۲۲۳۸
تاریخ انتشار : ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
سردار محمدی اصل؛
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان اردبیل؛ در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین میرعباس‌زاده با ارائه گزارش و عملکرد ستاد در شش ماهه اول سال و رویکرد جدید، تبادل نظر و گفتکو کرد.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل با ارائه پیشنهاد پیمان حلف‌الفضول در بین اعضا و آحاد مردم، این برنامه را گامی مهم در احیاء فریضتین دانست.

 

سردار محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه در دوره کنونی فرهنگی جامعه باید حساسیت‌های زیادی نسبت به فریضتین باشد افزود: پیشرفت امکانات در راستای فرهنگ موجب تولید فرهنگ‌های مختلف شده است؛ لذا باید مهمترین فضا‌ها را شناسایی و کنترل کنیم.

 

وی ادامه داد: فعالیت در فضای مجازی در حوزه فریضتین می‌تواند کمک بزرگی به احیاء فریضتین باشد. باید برای احیاء فریضتین جنگ کرد. جنگ کنونی مهمترین و اصلی‌ترین میدانش، میدان فضای مجازی است. باید فضای مجازی را با تولیدات محتوای مختلف مدیریت کرد تا به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) لبیک دیگری گفته باشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.