ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۴۷
کد خبر: ۲۲۲۳۷
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی گفت: بی تفاوتی در قبال مسائل مختلف در جامعه آفت بزرگی در جوامع اسلامی به شمار می رود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی، حجت الاسلام و المسلمین «بهنام دلریش» در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تکاب که در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مسئولان ادارات مختلف باید نسبت به اجرای درست و قانونی وظایف خود اهتمام جدی داشته باشند و در صورت وجود مشکلی نیز خود را در برابر مطالبه گران پاسخگو بدانند.

وی افزود: بی تفاوتی نسبت به مسائل مختلف پیرامون که در میان مردم به امری عادی تبدیل شده، آفت بزرگی است که باید نسبت به رفع آن اقدامات ویژه انجام شود و در این زمینه برنامه ریزی های ویژه ای از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام گرفته است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: نباید جایگاه مطالبه گری از سوی مسئولان نظام مورد هجمه قرار گیرد.

وی ادامه داد: اعضای رسمی ستاد که در قانون تصریح شده اند، دغدغه های آمران به معروف را دغدغه های خود بدانند، چراکه مسئولیت احیای فریضتین مستلزم پذیرش موضوعات مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر است.

حجت الاسلام دلریش خاطرنشان کرد: آمر به معروف بودن باید به عنوان ارزش در جامعه جا بیفتد و مسئولان نسبت به همراه با آمران به معروف و ناهیان از منکر اهتمام جدی داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.