ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۶۵
کد خبر: ۲۲۲۳۰
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن کریمی؛
جلسه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان با مدیر کل ثبت احوال استان هرمزگان در خصوص عدم صدور شناسنامه تعدادی از اهالی روستای جعفر آباد منطقه توکهور و هشتبندی

اولویت کاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر رفع مشکلات مردم است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان هرمزگان: جلسه دبیر ستاد امربه معروف و نهی منکر استان هرمزگان با مدیرکل ثبت احوال استان هرمزگان و سایر اعضای شورای امربه معروف و نهی از منکر  آن اداره برگزار گردید، رئیس شورای امر به معروف ونهی ازمنکر آن اداره گزارشی از فعالیت‌های شوراء را ارائه نمود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن کریمی در خصوص رفع مشکلات مردم  عنوان کرد: مدیران باید خدمت کردن به  مردم را اولویت کار خود قرار دهند. چرا که  رفع مشکلات مردم خشنودی خداوند را  به دنبال دارد.

کریمی بیان داشت: اهمیت جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نسبت به سایر فرائض دینی به این دلیل است که اگر این دو فریضه الهی در جامعه احیاء شود. دستورات الهی نیز اجرایی خواهد شد.

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر وظیفه ستاد را نظارت، حمایت و برنامه‌ریزی در راستای سیاست‌گذاری و راهبری در این دو فریضه دانست.

دکتر کریمی اظهار کرد: مطالبه گری ومراقبت مردم و فراتر از آن آگاهی از روش‌ها و شیوه‌های آن نقش حیاتی در پیشرفت و توسعه و ازبین بردن فقردر کشور دارد.

در پایان این جلسه احکام رییس و اعضا شورای امر به معروف و نهی از منکر ثبت احوال استان هرمزگان اهدا گردید.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.