ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۴۰۳
کد خبر: ۲۲۱۵۵
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
طی دور روز و در تهران؛
همایش ملی معاونین فرهنگی ستاد‌های امر به معروف و نهی از منکر سراسر کشور طی روز‌های شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ مهرماه در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ همایش ملی معاونین فرهنگی ستاد‌های امر به معروف و نهی از منکر سراسر کشور طی روز‌های شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ مهرماه در تهران برگزار می‌شود.

 

این گردهمایی با هدف هم‌افزایی و ابلاغ سیاست‌های کلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به ستاد‌های استانی در راستای گسترش فریضتین در میان آحاد جامعه و مقابله با فرهنگ منحط بی تفاوتی اجتماعی و با حضور صاحب نظران و چهره‌های فرهنگی در عصر روز شنبه ۲۴ مهرماه آغاز خواهد شد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.