ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۱۴۲۲
کد خبر: ۲۰۷۹۰
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
طی مطالبه مسئولان ستاد از مراجع عظام تقلید؛
مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سال‌های اخیر طی نامه‌های متعدد به مراجع عظام، خواستار دریافت بخشی از وجوهات شرعیه مقلدین به منظور توسعه و ترویج امر به معروف و نهی از منکر شده اند که مراجع معظم نیز در پاسخ به این مطالبات، اجازه دریافت یک سوم از سهم امام توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور را صادر کرده‌اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ ضرورت توسعه و ترویج امر به معروف و نهی از منکر به عنوان مهمترین فرائض اجتماعی که مورد تأکید منابع دینی ما است برکسی پوشیده نیست. از طرفی ترویج و توسعه در سطوح گسترده بدون همت و عزم جمعی میسر نیست و بخشی از این عزم و اراده می‌تواند در قالب کمک‌های مردمی به صورت منابع مالی در اختیار نهادهای متولی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرد.

 

در همین راستا مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سال‌های اخیر طی نامه‌های متعدد به مراجع عظام، خواستار دریافت بخشی از وجوهات شرعیه مقلدین به منظور توسعه و ترویج امر به معروف و نهی از منکر شده‌اند که مراجع معظم نیز در پاسخ به این مطالبات، اجازه دریافت یک سوم از سهم امام توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور را صادر کرده‌اند.

 

براین اساس، مؤمنین، مقلدین محترم و همه کسانی که به ضرورت احیاء، اقامه و توسعه فریضتین امر به معروف و نهی از منکر اهتمام دارند، می‌توانند وجوهات شرعیه خود در قالب یک سوم از سهم امام را به حساب ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور نزد بانک مرکزی واریز نمایند.

 

 

شماره حساب ستاد امر به معروف و نهی از منکر نزد بانک مرکزی:                  ۴۱۰۱۰۰۹۵۳۸۱۶۴۶۸۳      

 

شماره شبا: IR۳۱۰۱۰۰۰۰۴۱۰۱۰۰۹۵۳۸۱۶۴۶۸۳                                                   

 

.برای مشاهده و دریافت هرکدام از تصاویر در سایز اصلی، برروی آن کلیک نمایید
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.