ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۱۷۱۵
کد خبر: ۲۰۱۸۲
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
طی حکمی؛
طی حکمی از سوی آیت‌الله کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی به عنوان قائم مقام رئیس ستاد منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، طی حکمی از سوی آیت‌الله کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی به عنوان قائم مقام رئیس ستاد منصوب شد.


در حکم انتصاب وی بر «ارتباط منظم، بابرنامه و هدف‌دار با همه دست اندرکاران ستاد، بررسی قانون حمایت از آمران به معروف و کشف ظرفیت‌ها جهت احیای فریضتین و نواقص آن جهت اصلاح و تهیه پیشنهاد به مجاری تقنین و همچنین تشکیل کانون اندیشه‌ورز و جذب نخبگان و بهره‌گیری از سلیقه‌های مختلف و حساس کردن جامعه خصوصاً نسل حوزوی و دانشگاهی و جوانان جهت مبارزه با فساد فرهنگی، سیاسی، اخلاقی و اداره کشور» تأکید شده است.

 

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.com بطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.