ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۰۱۸۲
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
طی حکمی؛
طی حکمی از سوی آیت‌الله کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی به عنوان قائم مقام رئیس ستاد منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، طی حکمی از سوی آیت‌الله کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی به عنوان قائم مقام رئیس ستاد منصوب شد.


در حکم انتصاب وی بر «ارتباط منظم، بابرنامه و هدف‌دار با همه دست اندرکاران ستاد، بررسی قانون حمایت از آمران به معروف و کشف ظرفیت‌ها جهت احیای فریضتین و نواقص آن جهت اصلاح و تهیه پیشنهاد به مجاری تقنین و همچنین تشکیل کانون اندیشه‌ورز و جذب نخبگان و بهره‌گیری از سلیقه‌های مختلف و حساس کردن جامعه خصوصاً نسل حوزوی و دانشگاهی و جوانان جهت مبارزه با فساد فرهنگی، سیاسی، اخلاقی و اداره کشور» تأکید شده است.

 

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.