ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
2 صفحه

ضرورت احیای فریضتین و توجه به عفاف و حجاب

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به این که شورای امر به معروف و نهی از منکر باید به موضوعات عمیق و همه‌جانبه نگاه کند، بیان داشت: همچنین ترویج این فرضیه برای جلوگیری از معضلات اجتماعی در دستور کار قرار بگیرد.

صیانت از نهاد خانواده باید محور اصلی برنامه های مسئولان باشد

رئیس مجمع نمایندگان شمالغرب کشور در مجلس با بیان این که خانواده، شالوده و سنگ بنای جامعه است، تصریح کرد: اگر می خواهیم جامعه را از فساد و ابتذال حفظ کنیم، باید بیشترین همت را برای حفظ و اصلاح خانواده‌ها داشته باشیم.

بحث عفاف و حجاب در کشور یک مطالبه مردمی و عمومی است

سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: یکی از دستاوردهای اتفاقات اخیر، اگر بخواهیم نگاه مثبت به آن داشته باشیم، این است که خیلی از مجموعه های فرهنگی کشور بیدار شدند و ما امروز خلأ در بحث عفاف و حجاب و آسیب های اجتماعی را جدی تر دیده ایم.

ستاد امر به معروف بر اساس قانون از مطالبات مردمی حمایت می‌کند

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور مطابق با وظیفه ذاتی خود مبتنی بر قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، خود را مکلف می داند از کلیه مطالباتی که در چارچوب شرع و قانون با موضوع عفاف و حجاب و مطالبه از مسئولان صورت می گیرد، حمایت کند.

اجرای اصل امر به معروف و نهی از منکر قانون اساسی در نظام اداری و اجرایی

رئیس جمهور گفت: اگر در هر اداره و سازمانی به جای اقداماتی که به اصلاح امور کمک نمی‌کند بلکه بدبینی را رواج می‌دهد بر اجرای اصل مترقی امر به معروف عمل شود، حتماً شاهد اصلاح بسیاری از امور در بخش‌های مختلف خواهیم بود.

لزوم مطالبه گری مردم نسبت به اصلاح وضعیت حجاب

دادستان کل کشور گفت: حوزه های علمیه و خانواده های شهدا باید از دستگاه های اجرایی، مسوولین فرهنگی و... به شدت مطالبه کنند و این مسأله موثر است. دستگاه قضایی به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد و این کار جمعی باید انجام شود.

تقدیر از استاندار قم در برکناری مدیر متخلف

ستاد امر به معروف و نهی از منکر در راستای گشت ارشاد مدیران و مسئولان از اقدام به موقع و وظیفه شناسی استاندار قم در برخورد قانونی با تخلف یک مدیر در عدم حمایت از آمر به معروف و ناهی از منکر و ترک فعل در شعبه بانک، تقدیر کرد.
2 صفحه
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.