ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

دلار آمریکایی + فیلم

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور مطرح کرد:کشوری که ملاک اقتصادش پول بیگانه باشد نمیتواند ادعای سلامت اقتصادی کند.

اهمیت فضای مجازی + فیلم

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور: هر ابزار، تکنولوژی و هنری که بتواند هدف ها را در شرایط مشروعی بهتر تامین کند حتما مقدس است.

علت هجمه دشمن به بنیان خانواده

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه تا وقتی مسائل خانواده اصلاح نشود این مملکت در معضلات اجتماعی و بحران ها گرفتار خواهد بود، گفت: وقتی صحبت از خانواده مطرح می شود به یکباره هجمه رسانه های دشمن شکل می گیرد و این حساسیت های نشان می دهد مسئله خانواده برای دشمنی دشمن چقدر مهم است چون از جایگاه و نقش بی بدیل خانواده در تحکیم جامعه ایرانی مطلع است.

همکاری ستاد و حوزه برای تشکیل شورا‌های امر به معروف مساجد و محلات

نشست کمیته تخصصی همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور و ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به منظور بررسی راه کار‌های افزایش همکاری جهت تشکیل شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر مساجد و محلات توسط روحانیون مبلغ اعزامی معاونت تبلیغ حوزه در ذیل تفاهمنامه منعقده فی مابین دو نهاد برگزار شد.
1 صفحه
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.