ستاد امر به معروف و نهی از منکر

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

نظارت مردم بر عملکرد مسئولان بالاترین سطح نظارتی است

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر دادگستری مازندران با بیان اینکه نظارت مردم بر عملکرد مسئولان بالاترین سطح نظارتی در جامعه خواهد بود، خاطرنشان کرد: مردم با مشاهده تخلفات صورت گرفته در حوزه تضییع بیت‌المال مراتب را به مصداق فریضه امربه معروف و نهی از منکر به دستگاه‌های نظارتی و دادستانی‌ها اطلاع دهند.

ایجاد مانع در اجرای امر به معروف و نهی از منکر جرم محسوب می‌شود

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گلستان با بیان این که اشخاص حقیقی یا حقوقی حق ندارند در اجرای امر به معروف و نهی از منکر مانع ایجاد کنند، گفت: ایجاد هرگونه مانع و مزاحمت در اجرای این فریضه الهی به موجب قانون جرم شناخته شده است.

شورای امر به معروف در شهرداری و سازمان‌های تابعه آن تشکیل می‌شود

جواد طالبی: با توجه به اهمیت موضوع احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به ویژه دستگاه‌های حاکمیتی، قطعاً ایجاد شورای امر به معروف و نهی از منکر در شهرداری مرکزی، مناطق و سازمان‌های تابعه را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.

آمادگی ستاد امر به معروف کردستان برای استفاده از ظرفیت حوزه‌های علمیه

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان آمادگی دارد تا از ظرفیت حوزه‌های علمیه در راستای ترویج فریضتین امر به معروف و نهی از منکر و تحقق اهداف و برنامه‌ها استفاده نماید.

هنوز هم ارزش‌های دینی در شهرستان کاشان ارزش غالب است

آیت‌الله سلیمانی در نشست شورای بانوان ستاد امر به معروف و نهی منکر کاشان که در سالن اجتماعات فرهنگسرای علامه فیض کاشانی برگزارشد، گفت: برای امر به معروف هیچ مرزی وجود ندارد و هیچ عذر و بهانه‌ای برای اقدام خلاف قانون موجه نیست.

شورای امر به معروف در محلات راه‌اندازی شود

دبیر ستاد امر به معروف استان مازندران گفت: یکی از برنامه‌های ستاد امر به معروف تشکیل و راه‌اندازی شورای امر به معروف و نهی از منکر در سطح محلات با هدف کاهش آسیب‌های موجود در حوزه سرزمینی هر محل می‌باشد.

مهندس خورشیدی رئیس شورای امر به معروف اداره کل هواشناسی استان اصفهان شد

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل هواشناسی استان اصفهان با حضور مهندس خورشیدی مدیرکل اداره هواشناسی استان، معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر و سایر مدیران و معاونین این اداره‌کل برگزار گردید.

ستاد امر به معروف بدنبال احیای حقوق عامه در جامعه است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر با عنایت به وظایف و جایگاه حاکمیتی خود و همچنین تأکیدات امامین انقلاب در خصوص حقوق مردم در نظام اسلامی، همواره به دنبال احیای حقوق عامه در سطوح مختلف جامعه است.
1 صفحه
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.