ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

هشدار آیت الله علما به میراث فرهنگی درباره هنجارشکنی در اماکن تاریخی به بهانه شادی

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه خطاب به سرپرست میراث فرهنگی استان گفت: تذکر و هشدار می‌دهم کارهای خلاف شرع اسلام، اخلاق و عرف زندگی مردم به بهانه ایجاد شادی نباید در اماکن تاریخی استان کرمانشاه انجام بگیرد.

در برابر بی احترامی به حجاب ساکت نباشیم

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور تقوای الهی را ترک محرمات دانست و گفت: این مهم بدون ولایت معنا ندارد. امروز کسانی که غیرت دینی دارند نباید در برابر بی احترامی به مسائل دینی از جمله حجاب ساکت باشند.

تحریم ستاد امر به معروف از سوی انگلیس، اقدامی مذبوحانه و شعاری است

آیت الله سیفی مازندرانی از اساتید دروس خارج حوزه علمیه قم در دیدار مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم، اقدام انگلیس در تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر و همچنین دبیر آن دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی را محکوم کرد.

پیگیری ۱۸ مطالبه شاخص استانی توسط ستاد امر به معروف آذربایجان‌غربی در سال ۱۴۰۱

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی گفت: در طول سال‌جاری و با توجه به رسالت و سیاست کشوری، بیش از ۱۸ مورد از مطالبات شاخص استانی در حوزه‌های مختلف توسط این ستاد مورد پیگیری قرار گرفته است.

پیگیری ۱۵۰ مطالبه مردمی طی ۶ ماه گذشته از سوی ستاد امر به معروف البرز

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز گفت: از آنجا که ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید پناهگاه مردم، و محلی برای شنیدن و حل مطالبات برحق مردم باشد، این ستاد، در شش ماه گذشته، قریب به ۱۵۰ پروژه مطالبه‌گری در عرصه‌های مختلف را پیگیری نموده است.

پیگیری بیش از ۲۰۰ مورد از مشکلات مردم در ارگان‌ها از سوی ستاد امر به معروف اردبیل

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل گفت: از سوی ستاد استان در ۵۰ اداره کل و ۸۰ اداره در سطح شهرستان‌ها شورای امر به معروف و نهی از منکر راه اندازی شده است که بیش از ۲۰۰ مورد مطالبه گری و حل مشکلات مردم در ارگان ها انجام شده است.

اقدامات ستاد امر به معروف و نهی از منکر قزوین طی سه ماه گذشته

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قزوین در تشریح اقدامات این ستاد طی سه ماه گذشته بیان داشت: در ۳۳ اداره استان شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است و ۲۸ نفر از دبیران این ادارات آموزش‌های لازم را دریافت کرده اند.

پیگیری مطالبه مردمی در خصوص اخذ وجه اجباری در مدارس از سوی ستاد امر به معروف چهارمحال و بختیاری

ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری پیگیر مطالبه مردمی در خصوص اخذ وجه اجباری در مدارس هیئت امنایی و جلوگیری از استمرار این منکر با همکاری مدیرکل و مجموعه آموزش و پرورش استان شد.

مردم کیش مخالف اوضاع کنونی فرهنگی و اجتماعی به ویژه وضعیت حجاب حاکم بر جزیره هستند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان از غفلت و کوتاهی مدیران مناطق آزاد به ویژه کیش در حوزه عفاف و حجاب ابراز تأسف کرد و گفت: بخشی کثیری از مردم جزیره کیش مخالف اوضاع کنونی فرهنگی و اجتماعی حاکم در جزیره کیش هستند.
1 صفحه
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.