ستاد امر به معروف و نهی از منکر

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌های نظارتی برای پیشگیری از ایجاد فساد در دستگاه‌های اجرایی و اتلاف بیت‌المال

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با مدیرکل بازرسی قزوین دیدار و در خصوص ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌های نظارتی برای پیشگیری از ایجاد فساد در دستگاه‌های اجرایی و اتلاف بیت‌المال گفتگو کرد.

حضور پررنگ بانوان در جامعه موجب بالندگی حاکمیت جمهوری اسلامی

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران به افتخارات زنان ایران اسلامی در قله‌های رفیع علم و آگاهی و بصیرت افزایی اشاره و عنوان داشت: حضور پررنگ زنان در جامعه اسلامی بالندگی ما را نسبت به حاکمیت جمهوری اسلامی افزایش داده است.

دشمنان انقلاب از اهتزازپرچم اسلام در اقصی نقاط جهان احساس خطر می‌کنند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان عنوان کرد: موفقیت جوانان ایران در عرصه‌های مختلف سبب رهایی ملت ایران از وابستگی به سایر کشورها شده و امروز دشمنان انقلاب از به اهتزاز درآمدن پرچم اسلام در اقصی نقاط جهان احساس خطر می‌کنند.

تضعیف نظام اسلامی مصداق بارز منکر است/امر به معروف مسوولان بزرگترین معروف است

امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر دهگلان خدمت به نظام و انقلاب اسلامی و خدمتگذاری به مردم را جزو معروفات دانست و گفت: تضعیف نظام و ارزش‌های اسلامی مصداق بارز منکر و در راستای اشاعه منکرات است.

سخنرانی کمتر از یک دقیقه‌ای امام جمعه

سخنرانی کوتاه و زیر یک دقیقه‌ای امام جمعه تبریز، برای همه مسئولین نکته‌ای داشت، نکته‌ای که لازم است همه مسئولین به آن پایبند باشند و در هر زمینه‌ای که مطرح می‌شود و اطلاعاتی ندارند اظهار نظر نکنند!

شایسته سالاری ملاک اصلی در انتصابات باشد

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی گفت: در دین اسلام معیار و مبنا برای انتصابات، موضوع شایسته سالاری است. کار‌ها باید به دست شخصیت‌های که متخصص، با تقوا و با ایمان هستند، سپرده شود.

بیانیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه به مناسبت هفته بسیج

افتخار آفرینی‌های بی بدیل و جانانه بسیجیان عزیز در هشت سال دفاع مقدس، مشارکت در رشد و توسعه همه جانبه علمی، مقابله غیرتمندانه با تهاجم فرهنگی، دفاع از حریم اهل بیت (ع) و ایران اسلامی، خدمات گسترده در عرصه‌های اجتماعی در هنگام بروز حوادث غیر مترقبه مانند سیل، زلزله و حضور مقتدرانه در عرصه جهاد سلامت و همراهی و همدلی با کادر درمان و افراد آسیب پذیر و هزاران خدمت پر افتخار دیگر نشان از تفکر انقلابی، ولایت پذیری، بصیرت، شجاعت، ایثار و مقاومت و اراده خلل ناپذیر آنان است.

دوره‌های آموزش امر به معروف و نهی از منکر ویژه اصناف و بازاریان استان اردبیل برگزار شد

جلسه برنامه‌ریزی جهت برگزاری دوره‌های آموزش امر به معروف و نهی از منکر ویژه اصناف و بازاریان استان اردبیل با حضور معاون اداره کل صمت و رئیس اتاق اصناف استان در دفتر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل برگزار شد.

دستگاه‌های فرهنگی مکلفند شرایط اقامه امر به معروف را فراهم کنند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامسر گفت: بر اساس ماده ۱۰ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، دستگاه‌های فرهنگی مصرح در قانون مکلفند شرایط اقامه این فریضه الهی در جامعه را از طریق آموزش و اطلاع‌رسانی دقیق مهیا نمایند.
1 صفحه
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.