ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

دفاع مقدس بزرگترین الگوی امربه معروف و نهی ازمنکر در همه زمینه‌ها بود

دبیر ستاد امر به معروف اصفهان بیان داشت: دفاع مقدس در حوزه ایثار و گذشت، رفتارهای کریمانه و اخلاق مدارانه ارزشمند رزمندگان و جهادگران یک نمونه و مصداق بارز است؛ همه اینها بالاترین الگوهایی هستند که می‌توانند در اختیار نسل‌های بعد از جنگ باشند.

ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان و نوجوانان توسط معلمان و اساتید

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایلام تأکید کرد: معلمان و اساتید باید در برابر افکار انحرافی که نسل جوان و نوجوان را احاطه می‌کند، واقعیت‌ها را تبیین کنند تا دشمنان شکست خورده انقلاب قادر به سربازگیری از بین قشر جوان، نوجوان، دانش آموزان و دانشجو نشوند.

پایان آسفالت مرکز جامع خدمات سلامت روستایی حکیم‌آباد چناران/ پیگیری مطالبات مردم در اولویت است

رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر چناران گفت: باتوجه‌به اینکه آسفالت مرکز جامع خدمات سلامت روستایی حکیم‌آباد یکی از مطالبات مردم منطقه بود، توسط این ستاد پیگیری و با مشارکت عوامل اجرایی مربوطه انجام شد.

قانون معادن باید در پهنه‌های معدنی آذربایجان‌غربی اجرا شود تا مردم از این نعمات بهره‌مند شوند

معاون مطالبه‌گری و امور دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی گفت: قانون معادن باید در پهنه‌های معدنی واقع در استان اجرایی شود تا تمام مردم از این نعمت منتفع شوند.

توضیحات رئیس شورای امر به معروف محیط زیست هرمزگان درباره عامل بوی نامطبوع بندرعباس

رئیس شورای امربه معروف و نهی از منکر محیط زیست هرمزگان گفت: تخلیه غیرقانونی و خودسرانه پسماندها و ضایعات نفتی توسط برخی صنایع مرتبط (پالایشگاه‌ها) یکی از دلایل اصلی انتشار طولانی مدت بوی نامطبوع و آزار دهنده در غرب بندرعباس است.

انتقاد رئیس ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد از عملکرد دستگاه‌ها در ایجاد اشتغال برای جوانان

رئیس ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر در این استان قصد ایجاد طرح‌های اشتغال زایی وجود داشته باشد، موانع مختلفی هم دستگاه‌های دولتی و هم برخی از افراد برای آن ایجاد می‌کنند.

احیای امر به معروف؛ مهمترین راهکار‌ اجرایی شدن آموزه‌های اسلامی

یکی از اساسی‌ترین راهکار‌های اجرایی شدن آموزه‌های اسلامی در سبک زندگی، احیای امر به معروف و نهی از منکر، تقویت روحیه نظارت همگانی و احساس مسئولیت اجتماعی در جامعه است، زیرا هرگونه بی‌تفاوتی زمینه تسلط منکرات و فرهنگ ضد اسلامی را فراهم می‌کند.

راهپیمایی اربعین؛ قدرت نرم جهان اسلام در برابر دین ستیزان

دبیر ستاد امر به معروف کردستان در یادداشتی به تشریح ظرفیت‌های پیاده‌روی اربعین پرداخت و تأکید کرد که این اجتماع عظیم نمونه‌ای از قدرت نرم جهان اسلام است که غربیان و غربزدگان شهامت ندارند گوشه کوچکی از آن را نشان دهند.

سفره مردم مشکل دارد؛ دولت و مجلس چاره‌ای بیندیشند

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با تأکید بر این‌که مشکلات معیشتی یک غبار جدی در مقابل اقدامات دولت است، گفت: اگر این توانمندی و قدرت را دارید یک‌فاز گازی که ۲۰ سال زمین‌مانده را به نتیجه برسانید، چرا مشکلات معیشتی مردم را حل نمی‌کنید؟.
1 صفحه
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.