ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

ولایت و امامت؛ رمز تحقق وحدت

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ولایت و امامت رمز تحقق وحدت هستند و باید برای رسیدن به آن زیر یک پرچم قرار داشته باشیم و نیز پرچم‌دار را هم قبول داشت و باید پذیرفت پرچم وحدت امت اسلام، امام لازم دارد.

جلوگیری از بی تفاوت شدن جامعه؛ مهم‌ترین هدف امر به معروف

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با یادآوری این نکته که در بحث فریضتین همه مسئول هستیم، تأکید کرد: ایده‌آل امر به معروف و نهی از منکر یعنی جامعه به جایی برسد که اگر فرد خلافی انجام داد، مردم به او تذکر لسانی بدهند.

گسترش معنویت در سبک زندگی مردم از مهم‌ترین وظایف روحانیت است

رئیس ستاد امر به معروف هرمزگان با بیان این‌که گسترش اخلاق در جامعه یکی از ماموریت‌های روحانیت است، خاطرنشان کرد: گسترش معنویت بنابر رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب در بخش فرهنگ، اخلاق و سبک زندگی، علم و... باید صورت گیرد.

انتقاد رئیس ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد از عملکرد دستگاه‌ها در ایجاد اشتغال برای جوانان

رئیس ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر در این استان قصد ایجاد طرح‌های اشتغال زایی وجود داشته باشد، موانع مختلفی هم دستگاه‌های دولتی و هم برخی از افراد برای آن ایجاد می‌کنند.

حقوق شخصی و مردمی در سیره پیامبر خدا(ص)

با توجه به آیه۱۱۲ سوره مبارکه هود، «فَاستَقِم كَما أُمِرتَ...» به این نتیجه می‌رسیم كه پیامبر اعظم(ص) به عنوان آخرین پیامبر الهی و سفیری كه برنامه كامل انسان‌ساز را با همه ابعادش به بشریت ارائه داد، مظهر تمام صفات پروردگار متعال بود.

روش‌های امام رضا(ع) برای تأثیرگذاری بهتر امر به معروف و نهی از منکر

امامان معصوم(ع) چه روش‌هایی را برای تأثیرگذاری بهتر یکی از مهم‌ترین فرایض اجتماعی یعنی امر به معروف و نهی از منکر در پیش می‌گرفتند؟ با چالش‌هایی که امروزه بر سر انجام درست این فریضه وجود دارد، قطعاً پاسخ به این پرسش می‌تواند جلو بسیاری از مناقشاتِ حاصل از انجام ناقص و احتمالاً اشتباه آن را بگیرد.

تدوین درسنامه اختصاصی امر به معروف و نهی از منکر ویژه اماکن مذهبی

واحد حافظان حریم آستان مقدس حضرت معصومه (س) درسنامه امر به معروف و نهی از منکر با محوریت حجاب و عفاف ویژه اماکن مذهبی را با همکاری اداره آموزش آستان مقدس تدوین و تا به امروز ۱۱۰ مبلغه را آموزش تخصصی داده و بکارگیری کرده است.
1 صفحه
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.