ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

فرهنگ را تجاری سازی نکنید/مرز‌های دینداری را در مناطق آزاد تجاری به حراج نگذارید

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه‌ای به دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور بر اتخاذ تدابیر و برنامه‌ریزی لازم برای حفظ، رعایت و ارتقای ارزش‌های اسلامی و اخلاقی و احیاء و اقامه فریضتین الهی امر به معروف و نهی از منکر خصوصا در جریان سفر‌های نوروزی هموطنان به مناطق آزاد تاکید کرد.

تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر از منظر حقوق بین‌الملل محکوم و غیر قانونی است

عضو شورای علمی اندیشکده حقوق بشر و شهروندی دانشگاه امام صادق (ع)درباره تحریم این ستاد از سوی اتحادیه اروپا گفت: اصل تصویب تحریم های خودسرانه و یکجانبه از منظر حقوق بین‌الملل محکوم و غیر قانونی است و تحریم‌ ستاد افزون بر این،  مبتنی بر یک سری اطلاعات کاملا نادرست است.

فعال سازی ستاد‌های امر به معروف شهرستان‌ها برای پیگیری جدی مطالبات مردم

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر راه‌اندازی و فعال شدن تمامی ستاد‌ها و شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‌های کشور را از اولویت‌های این ستاد در سال ۱۴۰۲ برای پیگیری جدی مطالبات مردم عنوان کرد.

برخورد با هنجارشکنان و متجاهران در جامعه و فضای مجازی خواسته مردم است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برخورد قاطع حاکمیت اسلامی با هنجارشکنان و متجاهران را سبب بازگشت آرامش روانی به جامعه دانست و تاکید کرد: جمهوری اسلامی باید با قبح شکنی در فضای حقیقی و مجازی مقابله کند.

مردم روزه خواری در اماکن عمومی را به پلیس گزارش دهند/ با خاطیان برخورد می شود

رئیس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا از مردم خواست تا در صورت مشاهده روزه‌خواری علنی در مکان‌های عمومی با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند و تلفن ۱۹۷ مرکز نظارت همگانی فراجا را نیز برای گزارش اهمال پلیس در برخورد با متجاهران به روزه خواری اعلام کرد.

در برابر بی احترامی به حجاب ساکت نباشیم

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور تقوای الهی را ترک محرمات دانست و گفت: این مهم بدون ولایت معنا ندارد. امروز کسانی که غیرت دینی دارند نباید در برابر بی احترامی به مسائل دینی از جمله حجاب ساکت باشند.

ارایه طرح عفاف و حجاب پاسخ ستاد امر به معروف به تحریم‌های غرب و انگلیس

ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پاسخ به اقدام خصمانه دولت انگلیس، کانادا و اتحادیه اروپا در تحریم این ستاد و دبیر آن دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی اقدام به ارائه سند و طرح جامع عفاف و حجاب در قالب ویرایش هشتم به نمایندگان مجلس شورای اسلامی کرد.

ستاد امر به معروف در خط مقدم جنگ فرهنگی با دشمن قرار دارد

حجت الاسلام والمسلمین خان‌محمدی با تاکید بر اینکه باید نفوذ فرهنگی دشمن را جدی بگیریم، گفت: در مسیر پر فراز و نشیب جنگ فرهنگی و جنگ ترکیبی که دشمن علیه فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی به راه انداخته است، همه باید در کنار هم با دشمن مقابله کنیم.

دشمن با برخی از تحریم‌ها به دنبال بی‌اعتبار کردن افراد و سازمان‌هاست

رئیس انجمن علوم سیاسی ایران گفت: بخشی از تحریم‌ها به مسائل اقتصادی و بخش دیگر هم به مسائل دیپلماسی عمومی و شخصیت‌ها برمی‌گردد که کارکرد اقتصادی ندارد و دلیل عمده دسته دوم تحریم‌ها، بی‌حیثیت و بی‌اعتبار کردن آن افراد و سازمان‌هاست.

تشریح برنامه‌های تحولی ستاد امر به معروف و نهی از منکر

سرپرست اداره کل آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران، طراحی ۱۸ عرصه مطالبه‌گری، احیای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و برپایی قرارگاه گام(گشت ارشاد مدیران) را از مهم ترین اقدامات این ستاد برشمرد.
1 صفحه
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.