ستاد امر به معروف و نهی از منکر

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

نشست صمیمی دکتر هاشمی گلپایگانی با دبیران ستاد امر به معروف استان‌های فارس و هرمزگان

نشست مشترک دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی دبیر ستاد امر به معروف استان فارس و حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی دبیر ستاد امر به معروف استان هرمزگان در روز دوشنبه یکم آذرماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

نشست مشترک معاون فرهنگی وزیر بهداشت با دکتر هاشمی گلپایگانی برگزار شد

نشست مشترک دکتر هاشمی گلپایگانی قائم مقام رئیس و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با دکتر شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با حضور معاونان و مدیران دو نهاد در محل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.

دیدار دکتر هاشمی گلپایگانی و دبیر ستاد امر به معروف اردبیل برگزار شد

نشست مشترک دکتر سید محمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با حجت‌الاسلام والمسلمین میرعباس‌زاده دبیر محترم استان اردبیل در روز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ در محل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.

مقاله «رابطه امر به معروف و نهی از منکر با مسئولین» در کنفرانس بین‌المللی گرجستان پذیرفته شد

مقاله‌ «رابطه‌ی مقوله‌ی امر به معروف و نهی از منکر با دولت و مسئولین» مرتضی نداف، کارشناس روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس در تفلیس گرجستان مورد پذیرش قرار گرفت.

جلسه کمیته کشوری احراز شهادت یا جانبازی آمرین به معروف و ناهیان از منکر

جلسه کمیته کشوری احراز شهادت یا جانبازی آمرین به معروف و ناهیان از منکر با محوریت بررسی پرونده احراز شهادت یکی از آمرین به معروف شهرستان چناران استان خراسان رضوی در محل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.

پیام تسلیت ستاد امر به معروف کشور در پی درگذشت والده رئیس ستاد امر به معروف کهگیلویه و بویراحمد

اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ طی پیامی درگذشت والده معظمه حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای سید نصیر حسینی نماینده محترم ولی فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کهگیلویه و بویراحمد را تسلیت می‌گوید.

پخش مستقیم نشست مشترک ستاد امر به معروف کشور و فراکسیون امر به معروف مجلس

رادیو فرهنگ، نشست مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر مجلس شورای اسلامی را امروز دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ از محل سالن اجلاس سران به طور مستقیم با عنوان «صدای معروف» روانه آنتن می‌کند.

نشست مشترک دکتر هاشمی گلپایگانی و رئیس شورای امر به معروف بهزیستی برگزار شد

نشست مشترک دکتر هاشمی گلپایگانی قائم مقام رئیس و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با دکتر سید منتظر شبّر، رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان بهزیستی کشور صبح امروز در سالن کنفرانس شهدای امر به معروف این ستاد برگزار شد.

با تولید و توزیع پوشاک نامتعارف برخورد می‌شود

حجت‌الاسلام خان‌محمدی: ستاد امر به معروف و نهی از منکر بحث نظارات بر واردات و تولید پوشاک را در دستور کار دارد و اهتمام جدی داریم که پوشاک و البسه نامتعارف به سرعت از سطح جامعه جمع‌آوری شود. توزیع و تولید محصولات مغایر با فرهنگ ایرانی_اسلامی قطعاً پذیرفته نیست و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.
1 صفحه
پیشخوان
دیدگاه
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.